Alleen Sian werd gekeurd en ze haalde een 1A premie en werd veulenkampioen. Ook mag ze naar Kootwijk voor het Nationaal Veulenkampioenschap!
Het commentaar van de jury was dat ze iets meer ontwikkeld zou mogen zijn, maar dat wist ik wel, ze heeft niet zo'n hele goede start gehad en pas de laatste 2 weken begint ze echt te groeien.
Verder waren ze heel enthousiast en hoopten haar in de toekomst vaker op keuringen te zien! Dat is altijd leuk om te horen natuurlijk

Ik heb helaas nog geen foto's. Ik was zelf druk met voorbrengen dus ik had de camera maar thuis gelaten.
De fotograaf die daar was heeft wel veel foto's gemaakt, ook in de ring. Ik hoop dat ik ze snel thuis gestuurd krijg

Zo, nu even genieten en dan op naar de volgende keuring, 6 juli in Hengelo. Dan zijn Copper en Kyra aan de beurt
