Ik ben gister de bossen in geweest met Bliksem, en we zijn beide lek gestoken door de dazen en muggen. Nu gaan we a.s. zaterdag weer de bossen in en nu wilde ik toch wel graag wat bescherming gebruiken. Maar wat kan ik nou t beste doen?
Ik dacht zelf aan iig een vliegennetje voor de oogjes.. Maar verder? Welke anti-insecten spul is t beste? Zowel voor t paard als voor mij? Ik zit echt onder de dazenbultjes en t is zo verschrikkelijk! T jeukt zo erg maar zodra ik er aan krab brand het als de paasei..
haha das wel jammer.. want die werkt idd goed herinner ik me van vorig jaar.. (had ik toen van iemand geleend, maar was de naam kwijt) ik heb voor mezelf nog wel een soort zalfje in mn kast staan wat ik op kan smeren.
dit jaar maar weer kopen, dat helpt echt