ookal kennen de meeste mensen hier Nicky niet eens.
Nicky is mijn vorige pony. Een haflinger van nu 6,5 jaar oud, ouderwets type, voor meer info zie mijn profiel

Ze is verkocht, na lang wikken en wegen, omdat ik te groot voor haar werd om nog echt dressuur te kunnen rijden. En ik wilde toch meer dan alleen een beetje door het bos crossen..
Zo klinkt het wel erg makkelijk, maar het was nogal gecompliceerd omdat we Grassie toen ook al hadden, maar dat zal ik jullie verder besparen

Ze is toen in oktober 2001 verkocht aan een vrouw die al wat ouder was, en een recreatiepony zocht om mee in het bos te rijden en later voor de kar te beleren. Nick zou gestald worden op de boerderij van haar vader.
Toen Nicky net weg was mailde en belde ze een paar keer. Alles ging goed, Nick had een uitloopstal en had het erg naar haar zin.
Daarna hoorde ik ineens helemaal niks meer. Ik mailde haar een keer, maar ik kreeg geen reactie. bij bellen kreeg ik antwoordapparaat..
nou moet ik erbij zeggen dat ik het ook niet enorm vaak geprobeerd had, van de ene kant omdat ik het ontzettend druk had, anderzijds ook omdat ik bang was iets negatiefs te horen.
Nou kwam ik afgelopen weekend terug van kamp, zegt mijn moeder dat B. ( ik noem haar even zo, wel zo beleeft om niet ongevraagd namen op internet te gooien

Ze had problemen met de pc gehad, en daardoor lange tijd haar mail niet gelezen.
Maar nou komt het: ze is in januari van Nicky afgevallen. Nicky had toen een paar dagen wegens sneeuwval alleen maar binnen gestaan. ( ze had schuurplekken van haar regendeken en geen wintervacht ) . Toen de sneeuw weg was, is B. er gewoon op gaan zitten.
Tja, dan kan je raden wat er gebeurt: Pony is fris, gaat een beetje stuiteren, B. ( die niet erg stevig zat, nog matige ruiter) kan het niet uitzitten en valt. Toen was er eigelijk nog niks aan de hand, maar B wilde zo snel mogelijk opstaan en raakte daarbij bekneld tussen Nick en de grond. hierbij klapte haar been weg onder haar.
Gevolg: gescheurde enkelbanden en op 2 plaatste gebroken enkel

ze is direct geopereerd, heeft nu een pen in haar voet en is nog steeds aan het revalideren. waarschijnlijk komt het nooit meer hélemaal goed..
Nick is sinds die tijd niet meer gereden en staat dus alleen maar buiten.
B. wil Nicky wel gewoon houden, ze zei zelf al dat het haar eigen schuld was .
Ze gaan haar binnenkort waarschijnlijk beleren voor de kar.
Ik was wel behoorlijk geschrokken van het verhaal. Dat verwacht je toch niet..
En nu zit ik me zorgen te maken over Nicky. Ten eerste gewoon of ze wel genoeg aandacht ed. krijgt, maar ook of B. haar niet besluit tóch te verkopen..
Natuurlijk gaat het mij niks aan, het is mijn pony niet meer.
Maar het blijft toch knagen..
wat wel positief is , is dat we over een paar weken een keer gaan kijken.
Dat lijkt me echt leuk. Ik hoop zo dat alles goed met haar gaat
