Ik heb haar achterbenen ff gewassen want die waren dus echt goor. Helemaal plakken (ze is dus echt zo hengstig als de nete). Hoefjes netjes schoon gemaakt, etc etc.
Toen heb ik haar nog ff in de wei gezet, om haar na een half uur weer te halen om op te zadelen.
Heerlijk gereden samen met Marjolein op Branca. Paar x de sliding geoefend, en dat gaat ook steeds beter. Ze maakte vandaag ook geen aanstalte om te rollen onder het zadel (hoewel ik daar wel heel erg op blijf letten) en ook liep ze netjes over de hoefslag.
Ze moet erg wennen aan de bak, en is snel moe (de bak is niet mega zwaar, maar wel zwaarder dan gras, wat ze gewend is).
Marjolein heeft Hon ook nog ff gereden, en donderde er in galop bijna af (honey wende af, en mijn zadel ligt nog vrij los, heb een kortere singel besteld nu).
Haha, was wel lachen.
Toen nog Kirtsy (een van die kids) even erop gestapt, en darna heb ik haar nog lekker ff laten rollen, ze was een beetje doorweekt, maarja.
Dat draaien met poetsen heeft denk ik met de hengstigheid te maken

Verder heeft ze dus een heerlijke verjaardag gehad