Gisteren werd ik opgezadeld maar ik mocht niet zoals gewoonlijk leuk spannend de weg op, nee, ik moest in de buitenbak waar ik op sommige plaatsen nog vrij diep in weg zak.
Dat is bepaald niet soepel lopen!
Vooral omdat ik pas een half jaartje een mens op mijn rug draag, en das echt wel even oppassen dat ik niet omval hoor!

Maar goed ik bleef netjes stil staan met opstijgen, werd de stem van het vrouwtje ineens superlief

Toen wilde ik nadat ik in de hoek had gelopen niet meer vooruit want tja, dat was weer blub... diep wegzakken dus.
Maar ja ze bleef met die hakken porren in mijn buik... nou goed dan, zolang ik maar niet in draf hoef.
Op het 'redelijke' gedeelte moest ik weer van die stomme rondjes lopen, linksom en rechtsom.
Linksom vind ik niet zo erg, maar als ik rechtsom ga voel ik aan de linkerkant van mijn lijf die spieren zo trekken... en het vrouwtje heeft makkelijk praten, ZIJ hoeft niet zo moeilijk te doen!
Uiteindelijk voelde ik het al wat minder en kon ik wat beter buigen, en weer werd die stem van het vrouwtje heel lief en kreeg ik zowaar een aaitje!
Had ik zowaar gedacht dat ik het moeilijke gedeelte gehad had... niet dus.

Ik mocht ineens mijn hoofd niet meer omhoog gooien, dan voelde ik heel strak dat bit in mijn mond?
En ook met mijn neus op mijn knieën schuren, wat ik altijd doe na een half uur rijden, mocht ook niet

Dus ja dan maar 'halverwege' lopen... met die hals wat gebogen dan zat dat bit tenminste niet zo strak.
Toen was het vrouwtje ineens weer 'lief' met de teugels en haar stem... nou dat geloof je niet: ze was supertrots op mij en zat te glunderen!

Ik voelde die glundermiep door mijn hele lijf heen...

Schijnbaar wil ze dat ik dat vaker doe.
Nou ja alleen als ik zin heb hoor.
Want schuren op mijn knieën heb ik lekker later toch nog voor elkaar gekregen.
LEKKER PUH!

Toch vond het vrouwtje het rijden erg goed gegaan want ik kreeg maar liefst drie snoepjes.
En vandaag tijdens de buitenrit zowaar ook drie in totaal!
Ik begin haar steeds liever te vinden geloof ik.
En die man met dat kale hoofd, waarmee ze getrouwd is, die vind ik ook heel lief.
Ik wist alleen niet hoe een kaal hoofd smaakte, dus heb even op de bovenkant gelikt.

Hmm. Ging wel.
Doe mij maar een paardensnoepje!
