Ik zou Jurga van het station (op het perron) gaan halen en daarna zouden we meteen naar Laiser gaan.
Inderdaad zou. Net voordat ik weg wilde gaan richting station, ontdekte ik dat ik een lekke band had bij mijn auto


Ik probeerde Ilona nog te bellen, maar kreeg helaas de voicemail. Maar ja die maar ingesproken en hopen dat ze die af zou luisteren.
Uiteindelijk ben ik maar een paar minuutjes te laat gekomen en Ilona was zelf al naar buiten gelopen. Gelukkig hoorde ze haar mobiele toen wel en al snel hadden we elkaar gevonden.
Als eerste zijn we naar Laiser gegaan. En wat was hij groot hè Iloon? Maar wel net zo lief als dat hij groot is.

Laiser heeft zich meteen van zijn goede kant laten zien. Hij was wederon heel braaf met het uit de wei halen. En sjokte vrolijk mee. Tijdens het poetsen stond hij heerlijk te kroelen met Dinky (de hond van stal). Maar iedere keer als ik er een foto van wilde maken. Dus helaas, dat heeft alleen Ilona gezien...
Daarna ben ik Laiser gaan rijden. Eerst wilde hij totaal niet los worden en hij had zo iets van jij niet serieus rijden, ik niet serieus lopen. Hij heeft nog heel wat gekke gezichtsuitdrukkingen laten zien aan Ilona. Daarna toch nog maar war meer gevraagd met het rijden en dat ging steeds beter. Wel werd meneertje nog eventjes boos. Ilona en ik moesten er allebei om lachen. Dat kon Laiser niet zo waarderen, maar liep toch maar weer door en werd toch nog los in zijn lijf en liet nog eventjes aan Ilona zien hoe hij ook kon lopen... Met de nadruk op KAN LOPEN.

Daarna hebben we hem in het bos uitgestapt en heeft Ilona er ook nog op gereden. Dat kun je zien bij In The Picture.
Hij was wel groot, maar zit wel lekker hè Iloon.
Daarna heeft Ilona hem nog eventjes in de bak gestapt en daarna hebben we hem eventjes op stal gezet. (Met het eten van de slobber, zat de slobber natuurlijk weer over heel zijn hoofd.)
Nadat we alle spulletjes hadden opgeruimd, zetten we Laiser terug in de wei. We hadden een kop warme chocomel meegenomen en hebben die voor de wei opgedronken. Laiser snapte er niets van. Hij stond ons echt aan te kijken van: "die twee sporen niet hoor, ga toch lopen" "Ik heb ook recht op privacy".
Wij zijn toch maar weg gegaan. Heeft zo'n paard ook zijn rust

Voordat we naar mijn huis reden hebben we nog een heerlijk "smoske" gehaald bij de bakker. (Een heerlijk stokbroodje gezond.)
Thuis hebben we samen met Michel gegeten. Ook heeft Ilona Mickey (mijn stoere kater) eens gezien.
Daarna was het foto-time. Jurga is verschillende malen in verschillende houdingen voorbij gekomen, net als Laiser. Verder nog een actie-foto van Steef (van Bokt) gezien.
Vervolgens hebben we de Bok-plek nog bezocht. En natuurlijk nog even gebokt. Was wel gezellig dat Pb-en. Maar we wilden ook nog bij Natascha langs, dus moesten we nog inkopen gaan doen.
En dan zul je altijd zien, als je haast hebt, sta je altijd in de verkeerde rij.




Maar uiteindelijk zijn we dan toch aan gekomen bij Natascha. Dat was heel gezellig en natuurlijk weer foto's kijken, maar deze keer van Lois. Helaas konden we niet heel lang blijven, want Iloon moest om iets voor vijf weer op het station staan. Maar goed. Het was een hele gezellige dag geweest. Natuurlijk ben ik nu weer op de hoogte van alle nieuwtjes van Ilona en zij van die van Laiser en mij.
Ilona nog veel plezier bij je "


http://www.bokt.nl/forums/viewtopic.php?p=492763#492763 HIer kun je foto's zien van Ilona op Laisertje.