Golden Jane was vanaf maandag al ziek (koliek) en wilde gisteren niet meer eten...vanochtend kwam Jan de stal binnen, ze hinnikte, keek hem aan en...het was over

Toen ik vanmiddag met Levi aan het wandelen was op de parkeerplaats (erg groot) zag ik een vrachtwagen komen...ik Levi opzij gezet want hij werd er erg opgewonden van. Bleek het de vrachtwagen te zijn van het destructiebedrijf *misselijk* Ik heb die pony dus in de vrachtwagen gegooid zien worden...bah wat ziet dat er vreselijk uit. Als ik Levi niet vast had gehad had ik echt naar binnen gerend maarja.
Verder best wel een mooie dood voor een pony voor zover je dat natuurlijk kunt zeggen maar ik hoop toch dat Levi nog heeeel lang leeft.