
Natuurlijk maak ik van deze gelegenheid gebruik en heb ik een lange buitenrit gemaakt.
We zijn eerst een stukje door het bos geweest, en ik was als de dood dat we de boswachter tegen kwamen


Toen kwamen we bij de eerste brug, een gewone stenen brug waar aan de ene kant auto's rijden en aan de andere kant een fietspas is, waar ik dus over ging. Een beetje aarzellend en steeds naar benen kijken in het water ging ze er verder keurig overheen. Auto's ziet ze al niet eens meer, ze is zo mak voor een 4 jarige.
Daarna kwamen we bij een heuvel, waar ze als een geit op sprong, ze vind dat zo leuk, zodra ze merkt dat ik die heuvel op wil zit ze al in galop en bovenaan staat ze direct stil om te kijken wat ik nu weer wil en natuurlijk wou ik weer naar beneden, en daar ging ze, als een echte berggeit stijl naar beneden. Ik lag zowat op haar rug zo stijl was die berg.

Toen kwamen we bij de tweede brug, een houten brug op hele hoge palen, wat alleen voor fietsers was. Zeker wel 15 meter hoog als het niet hoger is. En je kan via de spijlen van de brug zo in het water kijken. En mijn 4 jarige knol liep er zo overheen alsof het niets was

En als er een brug is is er natuurlijk ook een heuvel om vanaf te gaan en daar gingen we weer.
Daarna kwamen we ook nog eens een groep vissers tegen die met tentjes en alles langs het water stonden, dat vond gine wel eng en daar durfte ze niet langs dus toen stapte ik af en gingen we rustig samen erlangs, afstappen is geen probleem bij haar ze wordt er altijd heel rustig van als ik voorop loop. Daarna stapte ik gewoon weer op.
Toen we bijna thuis kwamen, kwamen er nog een paar jongens die dachten dat ze leuk waren, keihard met hun auto aanscheuren en vlak naast mij in het zand slippen.
Ze dachten zeker dat mijn paard zou schrikken, maar ze liep gewoon door en keek ze alleen ff aan van "zijn jullie achterlijk ofzo".

Dus ik haar direct belonen en die jongens even keihard uitgelachen.
Toen we thuis waren was origine wel erg moe, ze ging zich helemaal uitrekken terwijl ik er nog op zat


Ik heb haar daarna nog uitgebreid gepoets en wat extra kuil gegeven. We hebben beide een heerlijk dagje gehad
