Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola
hij is bijna onder een auto gekomen,
als ik
!!!!!!!!!!!!!!
!
. Een groenschool kan het al helemaal niet maken om mishandeld te worden. Ik denk dat als je echt letselschade (aan de pony!) kunt aantonen dat de dierenbescherming dan actie zal ondernemen. Als ze dat niet doen/kunnen is de krant altijd nog een mooi pressiemiddel. Als je dat ook aan het bestuur/hoofd duidelijk maakt zullen ze je klachten serieuzer nemen dan wanneer je een briefje schrijft met dat de pony zo zielig is...Desiree schreef:Sorry maar ik vind het een sterk verhaal hoor. Ik kan me niet voorstellen dat op dergelijke scholen waarbij verantwoordlijkheid voor dieren hoog in het vaanden behoren te staan zo nalatig zijn. Sigarettepeuken in zijn lip duwen en geen leraar die er vanaf weet? kom op hee!
obsession schreef:Ben t met dees eens . Beetje raar verhaal. Jij vangt midden op de snelweg een pony???? En dat heeft in geen krant gestaan? Beetje vreemd.
Maar goed als t echt zo is dan kinderen op een groenschool nog wel zoiets doen dan moet je daar werk van gaan maken!
! De dingen die jij beschrijft zijn behoorlijk ernstig ! Als jij weet wie dat gedaan heeft (hebben!) zou ik dat zeker melden. En ja... dan komt het waarschijnlijk in de krant. Maar.... als je aangifte doet, wordt NIET jouw naam bekent gemaakt! Dat weet dan alleen de politie!
!!!!!!! Sterre schreef:Snoopy, niet meteen op je achterste benen staan! De dingen die jij beschrijft zijn behoorlijk ernstig ! Als jij weet wie dat gedaan heeft (hebben!) zou ik dat zeker melden. En ja... dan komt het waarschijnlijk in de krant. Maar.... als je aangifte doet, wordt NIET jouw naam bekent gemaakt! Dat weet dan alleen de politie!
Praat er anders toch met je ouders over en vraag of een van hun met je naar de politie gaat! Als dit allemaal waar is, is het echt te gek voor woorden!!!!!!!