spieren

Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Yentl

Berichten: 12478
Geregistreerd: 14-06-01

spieren

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 15-01-02 19:42

gisteravond les, boogie*girl was mee, ik had haar gevraagd.
ik was op tijd, en ong. 5 minuten staan niksen maar ok Knipoog de les ging heel goed.
die spieren, ik wist niet dat die bestonden Knipoog.. in de rug, ik voelde het gewoon helemaal toen hij zo nageeflijk liep. heerlijk!zelfs in draf ging het ook maar niet de hele tijd maar oke. galoperen moet nog veel aan gewerkt worden, moet bij zoveel dingen al zo goed mijn hoofd (EN BENEN Haha! ) erbij houden.. soms gaat het gewoon even niet.
en er liep zo'n leuke haflinger mee, zo'n standgenootje van expensive.

ging meteen gek doen toen de eerste pony uit de bak verdween, en hinniken. dat meisje werd vrij benauwd dat de pony wat opgefokt was, maar ze kalmeerde al weer. zo was expensive ook, de allereerste keer dat een ander paard eerder dan hem de bak verliet.. kop tussen de benen en rennen Haha! Clown nu niet meer..

ik zie elke week weer meer vooruitgang. ik had nooit kunnen verwachten dat ik zoveel vooruit zou gaan, ook veel beter aan het been,

zonder naar een hulpteugel te grijpen (wat sommige mensen soms adviseren, dat wil niet zeggen dat ik hiermee bokkers bedoel hoor, dus niet aangesproken voelen)

ingrid

Berichten: 3291
Geregistreerd: 19-05-01
Woonplaats: zevenaar

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-01-02 19:48

fijn toch dat het je ook op zo'n amnier heb kunnen oplossen!
en fijn gevoel he als een pony echt helemaal nageeflijk loopt en je voelt gewoon de achterhand enz heel krachtig bewegen

Yentl

Berichten: 12478
Geregistreerd: 14-06-01

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 15-01-02 20:13

ja echt heerlijk zucht Haha! morgen weer *droom*

Mellien
Berichten: 1121
Geregistreerd: 23-03-01
Woonplaats: Warffum

Link naar dit bericht Geplaatst: 16-01-02 21:10

Ah wat lekker dat je zo fijn reed! Beau heeft maar een keer echt netjes naar beneden gelopen in draf. Heel los en soepeltjes maar dat gevoel? Dat vergeet ik nooit weer! Lovers (jaja moet nog veel leren, voor veel Bokkers is dit vast heel normaal Haha! )