Dus ik denk 'die is wel lief met rijden' not dus! Alles wat ik vroeg was te veel! Zelfs bij het wijken, gaat die rare ineens stil staan!?
Ze kreeg dus een tik, en een flinke want ze was al de hele tijd aan het staken en klieren. En ik ga over in stap, want ik was super moe en ga ff stappen. Doe heel ff mijn beugels uit en een lang teugeltje en ineens uit het niets *BOK*
en echt een hele gemene! daar lag ik dus op de grond.. Niet hard maar had een klein beetje pijn aan mijn knie. Ik er weer op gegaan en der goed aan het werk gezet. Toen wilde ik nog uitstappen op het pad, ging super, totdat ze ineens uit het niets stil ging staan!
En maar achteruit lopen totdat we bijna in de sloot lagen. *tik* *bok* en zo ging het de hele tijd.. toen ben ik uiteindelijk maar terug gegaan. Zij heeft haar zin gekregen maar wat moest ik dan?
Toen wilde ik nog even stappen in de buitenbak en ook daar wilde ze NIET in. weer achteruit lopen en bokken..*zucht*.. pony's.. wat heb je eraan!
