
Ik heb me weer vanalles meegemaakt, en dat wil ik toch wel ff vertellen aan jullie ezelenvriendjes

Ik ben nu heel stoer want mag helemaal alleen naar buiten, achter de muizen en de vogeltjes aan, maar ik doe ze toch niets omdat ik heel veel van die dieren

vorige week wilde ik het huisje van een vogeltje eens dichtbij gaan bekijken, weten jullie dat die helemaal geen warm bedje hebben en geen dak, en ook nog heeeel hoog in een boom

Dus ik klimmen met mijn korte pootjes en ja hoor daar zat ik dan 10 meter hoog

En toen wilde ik wel heeeel graag naar beneden en hoe moest dat

Ik ging heeeeel hard schreeuwen naar me vrouwtje, maar die was er niet, en toen maar tot overmaat van ramp heeeeel hard schreeuwen naar het baasje.
Wat doet die sukkel


omdat ie mij niet uit de boom kreeg met de ladder, maar de brandweer kreeg mij er ook niet uit , omdat ze met die rooie auto ( was een hele grote) niet achter in het park konen komen.
En ik moest dus nog langer daar hoog in de boom zitten ( wat zijn die mensen ook gemeen he, niet dat ze dan zelf in de boom klimmen)
En uiteindelijk werd ik moe, ja gek he een kater die moe wordt, ja echt waar.


Dus opeens zag ik een tak, en daar kon ik met enige moeite op komen, en toen kon het baasje me met de ladder uit de boom halen.
Wel raar hoor dat jullie GROTE dieren niet eens zonder ladders in een boom kunnen klimmen

Oke is dus helemaal moe,
En ik kan nog harder schreeuwen als ik in de kelder weer wordt opgesloten omdat ik die baasjes van mij achterna loop en die sukkels me dan niet zien

En die ratten van Wjerdo na zeg die zijn eng !!!!!!!
ik vind het leuk om mee te lopen naar de zolder en daar de plakjes worst te stelen, zijn voor de ratten bedoelt

Maar laat me niet te dicht bij de ratten, want die willen aan me snuffelen en dat is eng,

ach ja iedere dag lopen ze naar me te zoeken als ze me horen kwaaken, en meestal zit ik in de kelder ofzo Ik heb ze toch wel goed opgevoed he




Groetjes Rooie bink