

Ik was vandaag met Gipsy aan het wandelen (je moet wat met 1 ijzer minder...) , op hei in het zonnetje en het viel me ineens op dat ze er echt ontzettend goed uitziet! Ze glanst ontzettend mooi, zit nog superdun in het haar, ze begint appeltjes te krijgen, mooi droge benen (voor haar doen dan). En echt met die staart in de lucht om zich kijken (met dat mooie koppie: http://www.bokt.nl/forums/viewtopic.php ... 7&forum=10) met zo'n blik van 'zien jullie mij wel?!' Wauw!


Sinds we (een jaar geleden nu) van stal veranderd zijn is ze het echt steeds beter gaan doen. En vandaag viel het me ineens op, misschien ook omdat ze zich zo uitgelaten gedroeg. Was gewoon eventjes helemaal trots op 'tante Truus'!
_________________
<FONT COLOR="BLUE">De natuurlijke trots en adel van het paard zijn af te meten aan zijn verzet tegen geweld en bedrog</FONT>
<FONT COLOR="PURPLE">Alessandro Alvisi 1887-1951</FONT>
<font size=-1>[ Dit Bericht is bewerkt door: Margreet op 2001-10-12 21:09 ]</font>