Er staat vlak na Hoogeveen echt een ontzettend mooi paardje, ik denk E-pony of net wat groter, zwart, met een kolletje, 4 hoge witte benen en aan beide kanten een grote witte vlek op zijn schouder. Beetje bont dus en echt om te
Nu vroeg ik me af of er ook bokkers zijn die hun paard langs de spoorlijn hebben staan, want er zijn vast veel bokkers die vaker in de trein zitten en het een en ander aan paardjes zien vanuit de trein. En dan zit de kans er natuurlijk in dat je ook wel eens een paardje van een bokker ziet zonder dat je het doorhebt.
Raar topic, ik weet het, maar was gewoon benieuwd
_________________
[img]../upload/363/user.gif[/img]<font color="#000080" size="1"><i>bok, bok, bok </i></font>[img]../upload/363/nut.gif[/img]
<font size=-1>[ Dit Bericht is bewerkt door: Cody op 2001-10-11 11:40 ]</font>
\ . Het paardje wat je beschreef ken ik iet. Maar zal es beter kiken. Meestal lees ik onderweg. Beau staat trouwens ook bij het spoor, bij het station in Warffum (in de zomer dan). Nog Bokkers die daar wel eens komen? 
- dat is een ramp) zie ik nix. 
)