((((Vroeger heeft hij veel koliek aanvallen gehad, en hij heeft medicijnen gehad voor die darmen, en is daar goed ziek van geweest, en ik dacht dat hij er wel over heen gegroeit zou zijn))).
Hij vroeg aan mij of het bekent was dat hij ooit eens iets met zijn darmen heeft gehad, dus ik vertelde het meteen. Toen wist hij meteen wie de schuldige was. Hij heeft oude mestballen uit de darm gehaald, en er zat een flinke opstopping. Het was heel ranzig om te zien. Bram bleef er vrij kalm onder. Toen die opstopping weg was hoorde je bram een beetje kreunend zuchten en toen kwam er een berg stinkende zooi uit.
. Hij keek meteen een beetje vrolijker. Hij begon toen de dierenarts weg was ook meteen te eten. en ik moet het in de gaten houden t/m donderdag. Als ik merk dat het weer fout gaat moet hij weer aan de medicijnen. Ik hoop het niet, want dan kan hij meteen met pensioen de wei in.*duim*
Liefs ymke



