Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola
Elisa2 schreef:Dit kan alleen rendabel zijn als je je richt op meerdere takken, bijvoorbeeld: paardentraining, instructie en handel.
En dan nog moet je behoorlijk goed/ onderscheidend zijn om echt geld te verdienen met alleen het werk in de paarden. Daarnaast is het gevaarlijk werk, als je een ongeluk krijgt en een tijdje niets kunt heb je een groot probleem.
Wat ik zou doen als ik in jouw schoenen zou staan is zorgen voor een stabiele baan met voldoende inkomen en daarnaast wat paarden gaan trainen voor anderen en van daaruit verder kijken wat je wilt/ waar je ambities liggen.
Fokken kun je trouwens sowieso wel vergeten om geld mee te verdienen, dat kost meer geld dan het oplevert in de meeste gevallen.

Ik wilde je alleen even een realistisch blik bieden