Ze is inmiddels 20, ziet er echt top uit maar het voelde wel een beetje als nu of nooit...
En wat zijn we blij dat we gegaan zijn!
Een pittige voorbereiding, een rit naar Ter Apel om een voorbrengtuig te lenen en een hoop nadenken en plannen:
Hoeveel trainen, wat voor training precies, oefenen met draven aan de hand, wel/geen bijzet op de keuring, andere ijzers, hoeveel voer etc etc.
Maar het was het allemaal zo waard!
Ze kwam daar de trailer uit en ik moest ff wat tranen wegslikken, want daar waren we dan met ons paard, ons gouden paard

Ze zag er prachtig uit met het bruin met gouden hoofdstel, strak in de knotten met gele touwtjes, precies zoals ze het graag zien op de keuring.
En wat is het dan tof dat je daar loopt, met onze wakkere 20 jarige merrie, opgebouwd van nul...
Alles zelf gedaan, met zoveel liefde

Links en rechts hoor je de woorden "zo, mooi beestje!", "nou nou, wat een mooie merrie"...
Dan maakt je hart wel een sprongetje

Ze was ongelooflijk braaf, ze kent dit soort evenementen helemaal niet maar liep rond of ze dit al jaren deed:
Mega groot terrein, veulens, hackney's voor de wagen, vlaggen, muziek, veel publiek.
Een hele happening

We hadden een voorbrenger en aanjager kunnen reserveren dus wij konden aan de kant genieten van ons paard!
En dan is het moment daar, je geeft je paard aan de voorbrenger en dan is het enkele minuten duimen

We beginnen met de mooiste foto gemaakt door
Johnny van Ingen:

Opstellen

Draven



Een ontzettend leuk stukje op de Facebook & instagram pagina van het Hackney Stamboek

En dan het filmpje van hét moment


https://youtu.be/eauq3NsaV3s?feature=shared