Het begon in januari met de sneeuw! Lekker gewandeld en verder niet heel veel.

Februari/maart niet heel veel gedaan, had het druk met werk maar Sam vermaakte zich goed, wel wat vaker aan de wandel gegaan met hem door het bos.


Ook een aantal voorwerpen kennis mee laten maken, niks is eigelijk raar of eng gelukkig.

In april besloten om naar de heide te gaan, dat is een half uur lopen vanaf stal, daar de boel verkend.

In juli op zadeljacht gegaan, dit zadel was heel mooi maar lag toch niet helemaal fijn, nu uitgekomen bij een barefoot wat als een huis ligt

Begin augustus iemand gevonden voor het inrijden van Sam, het fijne was dat ze de training op stal kwam doen, zo heb ik hem niet hoeven verplaatsen.

Eind september zelf voor het eerst er op, supergevoel is dat!

In november de eerste buitenritjes gereden, dit doet hij ook super. Ook de eerste oortjesfoto gemaakt



En dan nu december alweer!

Ik ben zo trots op dit paard, hij doet alles zo fijn. Hopelijk gaan we zo door met een nieuw fijn jaar.