We hadden ons aangemeld voor een fotomeeting, maar die ging helaas niet door.
Gelukkig wou Tineke van Zoomies Fotografie, hier op bokt bekent als Megane, wel met ons mee
Foto's zijn natuurlijk altijd dierbaar, maar helaas zitten we al vanaf februari in de medische molen met Menda. Ze heeft inmiddels een peesblessure, mechanische hoefbevangenheid en koliek achter de rug. Dus dit alles maakt dat de foto's nog even wat specialer zijn voor mij.
Menda vond het in ieder geval heerlijk om even op pad te zijn en dat is ook wel te zien op de foto's
Nou hierbij dan eindelijk de foto's van mijn gouden vriendin, mijn maatje, mijn alles
:






Mijn dochter Caitlin is ook helemaal gek op ons meisje. En moesten zij natuurlijk ook even samen op de foto

Deze foto wou ik graag om een speciale reden. Mijn dochter en ik hebben allebei geworsteld met angst voor paardrijden. Caitlin is er zo goed als vanaf en ik ga eindelijk ook de goede kant op
De vesten die wij dragen zijn van By Jill, maar het gaat ons vooral om de tekst: A winner is a dreamer who never gives up.Opgeven is geen optie
mag je trots op zijn, die zijn mooi geworden! En met zo'n geschiedenis extra waardevol. Fijn dat het paardrijden weer goed gaat.
Maar ondanks dat dit de 1e keer was voor ons deed ze het allemaal zo braaf, het is letterlijk een gouden pony