Kanzi schreef:Jeetje Hapsenwish, wat naar.
Ik denk zelf dat je gewoon domme pech hebt gehad.
Kan me goed voorstellen dat je het niet meer aandurft om een paard buiten te gaan houden.
Als jij daar nu heel onzeker van wordt zou ik een volgend paard eerst een tijdje in pension houden, en kijken of je gevoel een beetje wil slijten.
Kan je later altijd nog beslissen of je het anders wilt doen.
Rizette schreef:Het kan pech zijn, je paard kan al iets gemankeerd hebben en je kunt misscchien wel wat fout gedaan hebben. Niemand die het je ooit zeker zal gaan zeggen w.s. Maar misschien kun je op den duur toch weer een paard naar je hart zoeken maar zorg voor iemand in de buurt waar je te rade kunt gaan met je vragen en die misschien ook ongevraagd je met je paard wil helpen. Een soort paardenhoudcoach zeg maar. Een oude rot in de paarden. Het kan een enorme steun en toeverlaat zijn voor je denk ik.
basic_21 schreef:Och jeetje..marjoleinft.
Wat erg!
En toch ben je zo dapper dat je gewoon jouw droom achter na gaat.
Hij is prachtig.
Het is niet mijn topic
Mijn vraag is heb je bewust voor een jong dier gekozen?
Want dat speelt wel in mijn hoofd soms.
hapsenwish schreef:Rizette schreef:Het kan pech zijn, je paard kan al iets gemankeerd hebben en je kunt misscchien wel wat fout gedaan hebben. Niemand die het je ooit zeker zal gaan zeggen w.s. Maar misschien kun je op den duur toch weer een paard naar je hart zoeken maar zorg voor iemand in de buurt waar je te rade kunt gaan met je vragen en die misschien ook ongevraagd je met je paard wil helpen. Een soort paardenhoudcoach zeg maar. Een oude rot in de paarden. Het kan een enorme steun en toeverlaat zijn voor je denk ik.
Gebruikers op dit forum: Earth, frutsel05, Heide83, Laj1, lina1998, Lisette1987, vierhoef, YandexBot en 7 bezoekers