Even kort voorstellen, is al weer even geleden dat ze online kwam.
Nevaya (Toevallig x Bentley x Ulft) is een merrie van bijna 7 jaar, we zijn M2 startgerechtigd en zijn op het moment aan het trainen hiervoor. Ze is in 1 jaar tijd van L1 naar M2 gevlogen en nu doen we even rustig aan ondanks dat ze zeker de power heeft voor meer.
Dit wil ik alleen niet overhaasten omdat het rijden leuk moet blijven en ik zelf nog nooit verder gekomen was dan B+1 hiervoor. Voor mij is dit dus ook een hele berg werk en training.
Zelf een paard opleiden is súper gaaf maar ook een enorme uitdaging. We gaan er voor om nog veel verder te komen! Hierbij de foto's.
Tips mogen, maar ik heb ze expres hier geplaatst omdat ik goed les krijg. Handen en voeten is een dingetje geworden zag ik, hier ga ik extra op letten de komende tijd.















Dit waren ze! Ben er echt súper blij mee Marjolijn! Dankjewel!!
heel leuk compliment, dankje!

