Vandaag is mijn verzorgster weer langs geweest en heeft weer eens foto's van mij gemaakt. Het is maar iets om de pony van een fotograaf te zijn, elke keer mooi of gek poseren, maar ik vind het stiekem toch ook wel heel erg leuk!

Mijn knappe vriendinnetje en weidemaatje mocht ook op de foto!
Dit keer was het wel anders dan de vorige keren, wij moesten in de stal opening gaan staan. Geen mooie achtergrond, nee gewoon een simpele stal
Baasje had bij mij knotjes gemaakt! Dit doet ze bijna nooit, maar ik vind het zo leuk! Ik gedraag me dan echt als een heus fotomodel!
Toen baasje een paar foto's van mij had gemaakt, liet ze ze aan mij zien. En nu snap ik dus waarom wij in een stal opening moesten gaan staan, voor een mooie zwarte achtergrond natuurlijk!
Ook Eef, mijn vriendin en weidemaatje, mocht model staan

Ik vond het weer een hele leuke dag, ondanks dat we bijna geen kunstjes hebben gedaan. Nu ga ik lekker op mijn hooi knabbelen en lekker slapen
Tot de volgende keer!
Hoefjes van kleine Paula en natuurlijk ook van Eef
Paula:
1.

2.

3.

4.

5.

Eef:
6.

7.

8.

9.

Tips voor de foto's zijn altijd welkom! Dit was de eerste keer dat ik black foto's maakte door middel van een stal
