Een jaar lang leren en begrijpen.
Een jaar lang nadenken, oefenen en doen.
Weer een jaar verder met Kelly
Kelly heeft geen normaal leven gehad.
Kelly heeft jarenlang in eenzaamheid geleefd, 1 keer per week kwam er een keer iemand.
Altijd op het gras gestaan met gevolg tot erge overgewicht.
Maar niet te veel negativiteit, ik wil het liefst alleen maar positieve dingen schrijven.
Ik hoop dat ik met Kelly gewoon nog erg veel mag gaan leren en gaan beleven
Ik ga jullie even voorstellen, dit is Kelly, de fleem koningin

Kelly en ik hebben een tijdje parelli les gevolgd, jammer genoeg schoten Kelly en ik er niet veel mee op.
Voor mij zelf vond ik de manier van lesgeven echt niet fijn, ik werk graag rustig en ik kon bij die les niet op mijn gemak zijn. Na elke les was ik elke keer weer teleurgesteld, we hadden niet echt iets geleerd. We bleven elke keer in zo'n soort cirkel zitten waar we niet uitkwamen.

Toen kwam er een erg grote verandering, ik heb Kelly geschoren. Kelly was opeens zo'n andere pony. Kelly heeft eczeem, heeft ontzettend veel jeuk en word daar helemaal gestoord van. Toen die vacht weg was had ik al steeds meer een andere pony in mijn handen. Ze was blij, had zin om samen met mij te werken en ik had er ook weer helemaal zin in!

Ondanks dat haar haar weer aangroeide gingen we gewoon door met wat we allebei leuk vonden, het springen. Als Kelly mag springen is ze weer helemaal gelukkig. Dat is denk ik ook wel te zien?

En natuurlijk word Kelly af en toe ook gebruikt als mijn model, ik fotografeer erg graag dus dat moet ook worden uitgeoefend. Kelly was deze dag niet helemaal haarzelf, had er niet erg veel zin in. Zoals jullie zien had kelly dus niet zoveel zin in de herfst.

Als laatste wil ik nog even een foto van Kelly en haar vriendinnetje laten zien. Meestal zijn het niet echt vriendinnen en leven ze erg om elkaar eten. Bij Kelly is eten erg belangrijk, dus als er eten is is dat voor Kelly en niet voor Catootje.

Binnenkort ga ik ergens anders weer een keer een les uitproberen, want ik wil verder komen. Ik wil niet voor altijd op dezelfde cirkel blijven hangen.
Ik hoop dat jullie toch een beetje genoten hebben van de foto's
. Hopelijk kan je komend jaar weer lekker ergens lessen!
En herkenbaar, dat voedernijd, onze pony had daar ook erg veel last van.