
Mijn naam is Bobbi en ik ben 13 jaar. Dit jaar heb ik weer heel erg veel geleerd en gedaan!
In Januari begon ik gewoon lekker met Winnie te rijden te spelen


Daarna vroeg mijn zus of ik het leuk vond om haar te helpen jonge paarden in te rijden, en daar leerde ik Jay kennen. Die heb ik samen met mijn zus ingereden, en heeft nu een heel mooi plekje gekregen. ik mis hem nog wel eens, want hij was echt heel leuk.


Daarna ben ik ook Shan gaan rijden. Shan is een Iers sportpaard van 1.83, en we hebben enorm veel samen geleerd! We begonnen met heel veel moeite, maar uiteindelijk hebben we heel fijn kunnen rijden en zelfs 2 wedstrijden mee kunnen doen. Inmiddels heeft Shan ook een nieuw huisje.



Ook heb ik daar met de American Paint horse hengst Marshall gereden. Die was echt heel braaf!

Samen met Winnie en Django zijn we nog op show geweest. Het was heel cool om met Winnie naar Animal Event te gaan en ze deed het supergoed!

Daarna ook met Winnie nog de Oude paardendag gedaan in Soest.

Toen mocht ik ook met Django onder het zadel een stuk show doen. Maar dat past niet in het topic.
Toen heb ik in Wijk met de wedstrijdjes waar ik ook met Shan mee deed samen met mijn zus en Django een show gedaan met een vlag. Dit was supergaaf.

Toen nog een keer met Winnie en Django en mijn zus op show geweest. Winnie deed het weer supergoed, ookal is ze al wat ouder. (21 jaar haha
)
Daarna met Django en mijn zus in een jurk show gedaan op EquiDay, dit vond ik heel spannend en Django vond het ook spannend, maar alles ging goed en het was een hele gave ervaring!

Momenteel rijd ik ook PRE hengst Nero er bij, hij is heel braaf maar wel pittig. Ik kan denk ik van hem ook weer veel leren!

Iedereen bedankt voor het kijken, en volgend jaar ga ik weer heel veel nieuwe dingen leren

hahaha waar zie ik jou dan? 
En knappe paarden heb je gereden! 