Braveheart. Een (toen) 9-jarige nakomeling van San Remo van 'maar' 1,62 groot.
1.

Ik (ruim 1,80 lang) was eigenlijk op zoek naar een wat jonger en groter paard om lekker mee aan de slag te gaan. Maar natuurlijk loopt het nooit zoals je zelf zou willen

Braveheart werd ondertussen omgedoopt tot Toot/Toto/Totolas. Hij had meer dan een jaar in een weilandje gestaan, en er werd verder niet mee gereden/gemend. Toen mijn instructrice hem kocht heeft zij hem een paar keer gelongeerd en er een keer op gezeten. Na 4 weken kocht ik hem van haar over.
Het rijden ging nog niet geweldig, maar ik was natuurlijk helemaal trots!

2.

Ook maakte we onze eerste 'buitenrit' met mijn vriendin Sharon (Esaqar)
Klik
In Maart hebben we hem laten vrijspringen, en wat vond hij het geweldig!
3.

Het rijden ging ook stukken beter!
4.

En hebben we ook 80cm onder het zadel gesprongen

Klik
1 April is hij ook 10 geworden! Dat hebben we gevierd met taart en slingers

Klik
Beetje bij beetje kwam er ook veel meer ontspanning in!
5.

In Mei konden we lekker door trainen, en werd hij ook veel stoerder! Eind mei hebben we Toot ook verhuisd naar een stal waar we ook een binnenbak ter beschikking hadden. Heeerlijk!

6.

Ook hadden we in Mei een trailer gekocht, dus zijn we in Juli begonnen met het nog serieuzer trainen voor eventuele wedstrijden!
7.

In Augustus hadden Sharon en ik een meeting georganiseerd, en zijn we met de paarden als model mee gegaan. Ondanks dat hij gek werk van alle vliegen, heeft hij zich geweldig gedragen!
8.

Klik
In Oktober hebben we ons B-debuut gereden! Zonder verwachting zijn we eigenlijk heen gegaan. We haalde een eerste prijs met 202,5 en een derde prijs met 205,5! WAUW
9.

Bij onze 2e wedstrijd zijn we twee keer eerste geworden met 197 en 207,5! Na 2 wedstrijden stond de teller al op 8 winstpunten!
10.

https://www.youtube.com/watch?v=uCYgkvNinnU
In Oktober hebben we de klasse B afgesloten met twee keer een eerste plaats met 202 en 208!
Ook heb ik met een vriendin een supergave buitenrit gemaakt, waarbij we door het water zijn gecrost.
11.

Ook zijn we natuurlijk druk aan het trainen geweest voor de L1!
12.

Samen met bokker Kim_Hester hebben we eind Oktober ook de Autumn Desert Trail gereden. Wat een geweldige ervaring was dat! En wat was hij braaf!
Ondanks dat ik de helft van de terugweg heb gelopen omdat de vooruit weg was
13.

14.

Toen hebben we 5 November ons L1 debuut gereden! 185,5 en 190,5. En een 3e prijs!
We hebben nog 2 wedstrijden dit jaar op de planning, dus ik ben benieuwd! (:
Ik ben erg benieuwd wat 2017 ons gaat brengen! Ik ben super trots op Toot, en we zien wel wat er allemaal gaat gebeuren!
Met dank aan alle fotografen die ons op de foto hebben gezet.
O.a mijn vriendin Sharon (Esaqar), die bijna alle foto's heeft gemaakt!
& thanks voor het melden!
. En wat een vooruitgang hebben jullie geboekt! Ik kom hem gauw weer een keer bewonderen