Ik heb getwijfeld of ik dit op HAW of op RIJ-ITP zou zetten, maar aangezien de filmpjes niet van hele goede kwaliteit zijn en deze filmpjes eigenlijk ook helemaal niet representatief zijn voor wat we kunnen (ja, wacht maar gewoon tot je de filmpjes hebt gezien
) plaats ik het gewoon bij RIJ-ITP. Dit neemt niet weg dat ik open sta voor rijtechnisch commentaar, graag zelfs! Maar probeer hierbij wel rekening te houden met het feit dat ik er dit keer mijn handen natuurlijk aan vol had. Elfina is een 7-jarige merrie van Zuidenwind x Special D. 'Chestnut mare, beware' gaat voor haar zeker op, in sommige gevallen. Zo ook deze keer op wedstrijd. Ik heb haar gekocht met een stuur, een gaspedaal en een rem, maar ik heb haar dus zelf zo goed als volledig zelf opgeleid. We krijgen zo'n 1 keer in de 2 weken privéles. We starten op dit moment L2 en dat gaat eigenlijk erg voorspoedig!
Hoe ik deze keer in vredesnaam 2 winstpunten heb kunnen rijden en ook nog een 1e en 2e prijs heb weten te behalen is mij een raadsel, maar niet minder leuk!
Oordeel zelf:
De 1e proef, waarin ik 189,5 punten bij elkaar reed en een 1e prijs haalde.
En de 2e proef, waarin ik 183 punten bij elkaar reed en dus een 2e prijs haalde.
Ik ben benieuwd wat jullie er van vinden!
Gaat dat altijd zo op concours? Wat jammer van je proeven zeg!