Naar aanleiding van me vorige post, wat betreft me toppers in actie, is het me dan toch gelukt om de video hier te kunnen plaatsen

Ik wil jullie even voorstellen aan me twee







vorig bericht http://www.bokt.nl/forums/viewtopic.php?f=10&t=1881244
Het zijn beiden spring gefokte paarden, en doe er dan uiteraard ook mee springen, ze zijn beiden tot op m1 niveau gereden op dressuurmatig gebied en ben daarna overgestapt naar het springen. Ik heb hier onder staand enkele fotos en een filmpje gezet zodat jullie een indruk krijgen van mijn houding en zit en de houding waarin de paarden lopen en springen.
Niemand is ooit uitgeleerd en dacht van mensen die me niet dagelijks zien, die zien misschien meer dan de personen die altijd om me heen zijn, verbeter punten zijn er altijd dus commentaar en tips over de het rijtechnische of over de houding van de paarden is altijd welkom.