Ponykamp manege Poelenburg 2016 (en ervaringen)

Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
DJHORSE

Berichten: 77
Geregistreerd: 14-03-14

Ponykamp manege Poelenburg 2016 (en ervaringen)

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 21-03-16 23:25

Heyhoi!
Ik vroeg me af wie er dit jaar naar manege Poelenburg gaan op Ponykamp. Zelf heb ik me nog niet ingeschreven maar ben het wel van plan om te doen. Daniquein de zomervakantie zowieso. En in welke week gaan jullie?
Ervaringen zijn ook welkom!!
Groetjes Danique

Martine

Berichten: 10326
Geregistreerd: 14-03-07

Re: Ponykamp manege Poelenburg 2016 (en ervaringen)

Link naar dit bericht Geplaatst: 22-03-16 06:33

BRT -> MA

hanneke32xx

Berichten: 369
Geregistreerd: 26-01-14
Woonplaats: Almelo

Link naar dit bericht Geplaatst: 10-05-16 17:19

Hey ik ben vorig jaar bij poelenburgh (jeugdkamp) geweest. Ik vond het een hele leuke en vooral afwisselende week. Bij het jeugdkamp doe je alkes eigenlijk 1x (dus 1x spring&dressuurles, 1 bos&strandrit enz.)

Ik vond het wel jammer dat je maar 2 buitenritjes deed omdat het zo'n mooie omgeving daar is. Verder vond ik het wat minder dat de paarden vaak 3 of 4 uur reden op een dag en niet buitenkwamen. Je hebt ook geen 'eigen paard' in die week. Je krijgt tijdens het eten steeds te horen op wie en wanneer je moet rijden. Verder was het wel een leuke week :) ik ga dit jaar alleen naar een kamp waar je veel buiten rijdt :)