Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
Citaat:Ha!! Voorgelegd probleem overkwam mij bij dezelfde stal.
Vanwege de gezondheid van mijn tinkers wil ik graag dat er hooi wordt gevoerd. Dat op zich is soms al lastig voor elkaar te krijgen, maar ze hadden een rol hooi aangeschaft wat in mijn ogen slechte kwaliteit was.
In overleg heb ik mijn eigen hooi gekocht wat ze aan mijn paarden gingen geven. De stalhouders woonden op flinke afstand van de stal, en werd er daarom voor de nacht, tot aan een uur of acht de andere ochtend, al tegen vijf uur voor het laatst gevoerd. In mijn ogen was dit te weinig en mochten ze mijn hooinetten tot de nok vullen zodat ze de 15 uren goed konden overbruggen.
De afspraak was wanneer ze dichterbij stal zouden wonen, rond 22.00 de laatste voerronde zou zijn. Dit bleek na hun verhuizing niet het geval te zijn dus voerden mijn partner of ik mijn paarden regelmatig bij in de avond, omdat ze gewoon te weinig ruwvoer kregen en deze mensen zich niet aan hun afspraak hielden. Dit werd niet op prijs gesteld, ineens was er een regel dat de klanten na 18.00 niet meer op stal mochten komen.
De stalhouders wilden niet horen dat ze in gebreke bleven en tijdens dit gesprek veranderde de man spontaan het voerbeleid. Nee, er werd niet om 22.00 gevoerd en het was beter dat ik een ander plekje voor mijn paarden zocht... Ik kreeg dan nog wel een maand opzegtermijn.
Aangezien ze mijn paarden rond 17.00 niet genoeg van mijn eigen hooi gaven bleven we zelf 's avonds na 18.00 komen om de netten bij te vullen.
Een ander teer punt voor ze was het niet afgeven van de paspoorten. Zij waren van mening dat zij deze persoonlijk in handen moesten hebben, terwijl ze bij de paarden horen te zijn.
De laatste weken van mijn verblijf op de stal uit dit verhaal waren zuur. Zo verstopten ze de sleutel van de zadelkamer (praxis slotje, zo open te breken haha, verzekeringstechnisch erg verantwoord) zodat ik niet bij mijn spullen kon komen. Puur alleen omdat wij de paspoorten niet aan hun af wilden geven, en wij ons niet aan de tijd van 18.00 hielden. Ze vroegen zich kennelijk niet af, wat en wie hier de oorzaak van was... Gelukkig gaf de eigenaar van het pand mij toegang tot de zadelkamer via een andere deur)
Verder werd er ook voordroog aan mijn paarden gevoerd en uiteindelijk werd er zelfs zo slecht (een aantal dagen gewoon niet!) uitgemest dat we dat óók nog zelf laat op de avond gingen doen. Met mijn eigen strooisel notabene want dat ene zakje zaagsel wat op voorraad stond kon je nog niet eens één box mee opstrooien.
Dat was de druppel voor hun, ik moest de andere dag voor 17.00 mijn paarden hebben verhuisd. Dit was voor mij niet te realiseren. In die middag werden mijn boxen al leeggehaald en toen we de paarden 's avonds konden verhuizen stonden ze nog op de kale wei zonder de hele dag voordroog te hebben gehad.
Het zijn zieke, anti sociale mensen die nooit meer een stal zouden mogen runnen. Gelukkig moeten ze er nu zelf voor het einde van deze maand uit zijn. De eigenaar van het pand is wel klaar met ze.
Mijn paarden zijn me alles, ik ben heus niet perfect, maak ook mijn fouten, maar ik hoop dat ze rotten in hel.
R12312 schreef:gizmo1986 schreef:@R12312 omdat ik op deze stal heb gestaan! en pelliebellie ook!
Er staat geen naam in het artikel, ook niet de naam van de pensionklant. Daarom vraag ik het
miss_lizje schreef:Diefstal heterdaad, bedreiging, geweldpleging zijn elke voorbeelden dat bij mij een dikke exit zal zijn. Maar gelukkig ben ik geen stalhouder.
Maar met de stal uit de openingspost heb ik geen ervaring trouwens.
Ragdollcat schreef:Je staat nu goed elders dus ik zou mij niet druk maken om deze pensionhouder.
Ze zoeken het maar uit, die hebben het er zelf naar gemaakt en dat iedereen er weg is zegt meer dan voldoende, toch.
Het is hun eigen schuld en dus ook hun eigen probleem.