Al enige tijd ben ik bezig om Falco voor te bereiden om voor de kar te gaan. Dubbele Lange Lijnen zit er goed in en ook heeft hij al verschillende keren de bakgesleept.
Omdat ik Falco wilde verhuizen en ook zijn karretje mee moest waar we geen vervoer voor hadden, had ik weinig keus dan falco er voor te zetten. Hij heeft hiervoor pas 1x voor 2minuten voor de kar gestaan (ong 7maanden geleden) toen vond hij de bomen wat spannend, maar vandaag was het inspannen en wegrijden.
De gehele rit (10km) heeft er iemand naast gelopen dit ivm de rem nog niet inorde is, voor Falco hadden we het niet hoeven doen namelijk die was echt onwijs braaf
net alsof hij geboren is voor de kar
Het klopt overigens dat hij geen oogkleppen op heeft, zijn men hoofdstel past nog niet en hebben nog geen menbit. Vandaar zijn dressuurhoofdstel. Gelukkig is hij bomproef en geeft niks om groot of klein verkeer, langs scheurende auto's etc. Enkel die zwarte prachtige arabische hengst die hysterisch heen en weer rende reageerde hij een beetje op door te hinniken en te dribbelen.
Met mij er naast:

Met zijn verzorgster op de kar:

Hij heeft mij vandaag enorm trots gemaakt, ik heb dan ook de 10km met een brede glimlach gelopen en ben nog verliefder geworden op mijn geweldige puppypaard
nu eerst de kar meer in orde brengen en dan het tuig optimaliseren/vervangen en dan kunnen de geweldige ritjes beginnen =D