Hoi, ik krijg voor mn verjaardag een touwhalster, maar ik weet nog niet welke kleur en welke kleur de neusband moet zijn. Welke kleur vinden jullie dat bij dit paardje past? foto: https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/ ... f50dce0889
mijn knalroze is na een jaar nog knal roze en nog geen een keer gewassen op google staan veel voorbeelden
Nik2001
Berichten: 78
Geregistreerd: 02-06-12
Woonplaats: Nieuw vennep
Geplaatst: 09-11-14 21:52
Ik zou het op http://www.horsecharms.eu kopen. Ze zijn daar heel goed en ook heel leuk. Leuk paardje trouwens! Ik zou voor mint met beige doen. Od roze met regenboog
Cassidy
Berichten: 75551
Geregistreerd: 08-08-01
Woonplaats: Purmerend
Geplaatst: 09-11-14 21:53
bobo2000 schreef:
mijn knalroze is na een jaar nog knal roze en nog geen een keer gewassen op google staan veel voorbeelden
Hoe schoon het blijft ligt er natuurlijk helemaal aan hoe vaak je het gebruikt, en in wat voor situaties je het gebruikt. Als je het een jaar in de kast laat liggen of alleen voor foto's gebruikt, kan het natuurlijk redelijk schoon blijven.
Maar een touwhalster is een WERKHALSTER. En niet alleen voor de mooi, of voor een fotoshoot. Als je er echt DAGELIJKS mee werkt gaat het echt niet schoon blijven.