Het was zo ver..... we liepen spontaan tegen een klein leuk zwart paardje aan!Ik moest gelijk aan mijn dochter denken, ze is pas 3, maar goed. Moeders wil toch ook wel graag weer wat! Hij is niet beleerd onder het zadel of voor de kar, maar hij is wel super braaf.
Lange manen en gitzwart van kleur! Super flexibel en gelukkig nooit hoefproblemen.
Onze tuin is niet heel erg groot (11x30), maar we hebben al een leuk plekje in gedachten waar het prima past. En graag geen commentaar hierop, want ik weet echt wel wat ik doe!
Mijn dochter is dol op hem, al gaat het opstappen nog wat moeizaam. Als ik hem goed vasthoud dan klimt ze er wel op! Ik zit nog wel even te twijfelen over een cap, het is immers een super lief ding en hij is niet hoog.
Foto!!!
We hebben nog tuig zat liggen. Straks even een oud poetskistje voor de dag halen en een halster + touw