Gisterochtend al vroeg naar stal en het hele repertoire afgewerkt (wassen, vlechten enz). Ik had mijn rijkleren in de auto gegooid met het voornemen ze zo laat mogelijk aan te trekken!!
Ik mocht heerlijk midden op de dag starten, om 13.10 en 13.40 uur, erg prettig als het 32 graden is.
Op het wedstrijdterrein aangekomen bleek dat er in zomertenue mocht worden gereden, maar ik had dus alleen mijn blouse met korte mouwen bij en bovendien vind ik een rijjasje toch verzorgder staan.
Fitz raakte in de trailer op onverklaarbaar wijze totaal in paniek en ging bijna liggen, dwars door de trailer heen, afijn het was heel erg beangstigend. Later werd hij wel iets kalmer maar echt relaxed was ie niet. Bij het inrijden voelde hij op zich wel aardig aan, maar ik was natuurlijk hypernerveus, zoals altijd als ik weer in een nieuwe klasse moet rijden.
De proeven gingen best aardig voor mijn gevoel, alleen moest ik erg zoeken naar de letters

Ik verdwaalde met recht. De eerste proef ging beter dan de tweede voor mijn idee. Mijn doelstelling was om in de 160 pnt. te rijden en dat heb ik ook gehaald, 1e proef 163 en de 2e proef 162. In de tweede proef was de 2e prijs slechts 169 pnt. dus zo slecht had ik het nog niet gedaan.
Vandaag moest ik gelukkig al vroeg starten om 10.00 uur en 10.30 uur. Het was een heel stuk koeler dan gisteren. De eerste proef ging wel aardig, er zaten wel wat foutjes in maar ja, het was iig een stuk relaxter dan gisteren.
Ik kon ook weer normaal nadenken tijdens de proeven en wist de letters beter te vinden

In de tweede proef viel Fitz een keer uit de contragalop, dat was echt zonde.
Het gekke was dat ik nou niet echt het idee had dat die proeven van vandaag beter waren dan gisteren, maar de jury dacht er anders over.
In de eerste proef had ik 174 pnt. en in de tweede proef was de jury wel erg gecharmeerd van mijn paard: ik was 2e met 186 pnt!
Dit was natuurlijk helemaal te gek en ik had het ook absoluut niet verwacht, meteen een winstpunt en een geldprijs van 100,- piek!
Fitz is toch wel een vreselijk

<font size=-1>[ Dit Bericht is bewerkt door: Fitzroy op 2001-08-26 21:31 ]</font>