Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
Jodi93 schreef:nou dan ben ik echt een dommerd maar ik mag niet naar me paard vanwege droesen ik ga ook niet heen wil hem niet besmet hebben en heb er geen schuld gevoel over hij staat daar prachtig met een groep in de wei alle gemakken voorzien en ik baal wel maar ik heb liever geen droes
aerdenhout1 schreef:Jodi93 schreef:nou dan ben ik echt een dommerd maar ik mag niet naar me paard vanwege droesen ik ga ook niet heen wil hem niet besmet hebben en heb er geen schuld gevoel over hij staat daar prachtig met een groep in de wei alle gemakken voorzien en ik baal wel maar ik heb liever geen droes
Deze volg ik even niet, waarom zou je niet bij je eigen paard mogen komen vw droes??
Neem de juiste voorzorgs maatregelen en er is niets aan de hand!
felicity schreef:Ik ga er nu ook alleen heen om een appeltje te brengen en wat te poetsen en wandelen. Het rijden/trainen wil ik straks weer op de nieuwe locatie op gaan pakken.
amsterdam_30 schreef:@blingpiggy: Als je maar 3x per week gaat.. Dan is het een stuk goedkoper om bijrijdster te worden![]()
Persoonlijk zou ik dan geen paard nemen.