Eerst Tineke bezig gezien op Wilmke een Friese hengst. Ze legde wat uit over over de rug rijden en reactie op het been. Toen kwamen er 2 Andalusiers. Bolero met Florence Luijks en de Grelo met Wemke ?. Was erg leuk Grelo weer in actie te zien was duidelijk te zien dat Cartuja op haar vader leek. Wat was hij wit geworden zeg. Tineke gaf deze mensen 'les' en haar uitleg was uiteraard erg duidelijk en vaak grappig.
Toen kwamen er 2 Friezen. De namen weet ik niet meer precies 1 hengst die ZZ reed en 1 meisje met een 4-jarige hengst die M reed.

Na de lunch kwamen de Lippizaners aan de beurt.
Een zwarte 5-jarige hengst die Z reed en een merrie die ZZ licht reed. Wederom werd er gehamerd op weinig doen en een flitsende reactie op het been.
Toen kwamen er nog 2 Lusitano's. Een bruine en een schimel hengst. De schimmelhengst was erg beweeglijk en moeilijk te sluiten. En uiteraard weer het aan het been zijn verhaal.
Kortom veel geleerd en een erg leuke dag.