astridh schreef: Lekker hoor, ik kan wel genieten van een paar mooie sprongen en een paard dat met de staart erop een showtje weggeeft
Als je erop zit of als je ernaar kijkt?
Om te kijken vind ik het ook schitterend, maar met rijden kan ik het toch niet echt altijd op prijs stellen hoor.
Ik heb zelf met Jesper nergens last van. Hij heeft een allergische reactie op iets wat hij gegeten heeft en is voor zijn doen erg braaf. Ik rij hem natuurlijk niet nu. Zijn mond is opgezet door de reactie en hij vind zichzelf erg zielig (maar stopt evengoed alles wat los en vast zit nog in zijn mond.
)
Maar de rest van de paarden is op stal ook niet drukker dan normaal hoor. met rijden weet ik niet, want ik ben er meestal op heel andere tijden als de rest.