
Toen we naar school fietsten (gerbenfroh hier op bokt en ik, en Anouk, en vriendin van ons) viel eerst de tas al van Anouk haar fiets af. Toen kwam er keihard een enorme vrachtwagen aan die heel hard toeterde en die reed dus bijna over die tas heen (dag rekenmachine van 85 euro!).
De dag begon dus al slecht.
Nou, en toen we op school waren en in de les enzo toen waren bijna alle leraren alweer pissig op gerbenfroh en mij, weet nieteens waarom! Bijv. met engels zat ik gewoon mee te lezen en toen was dat mens opeens helemaal hysterisch dat ik niet oplette enzo en dat we niet steeds moesten praten



Nou en bij ANW was die leraar ook alweer kwaad (zoals altijd). Laatst ook, toen kwamen we de klas binnen en toen werd ie toch kwaad toen we gingen zitten! EN NU ZIJN JULLIE EENS EVEN STIL! JE KUNT KIEZEN, OF JE GAAT ERUIT OF JE BLIJFT ZITTEN EN JE BENT STIL!!!!!!


Nou en zo kan ik dus nog wel even doorgaan!

Ik krijg gewoon


Gelukkig konden wij elkaar nog een beetje opbeuren.

Gaat het bij jullie ook altijd zo op school?