De paarden hadden de hele dag binnen gestaan door het slechte weer en nog niet gegeten!

Ze waren dus super druk en eerst heb ik ze gevoerd en daarna in de bak losgegooid om de boxen te mesten. Daar deed ik dit keer erg lang over, omdat ik stond te praten met de boer. Dus om kwart over 10 ging ik ze binnen halen, het was inmiddels al donker.
De ruin had ik mee aan een touw en mijn merries liepen los mee, zoals ik ook altijd doe als ik ze uit de wei haal. Maar de merries bleven achter, want die wilden gras eten. Ik dacht: nou laat maar even, die haal ik zo wel op. Dus de ruin in z'n box gedaan en ik liep terug. Ik zag maar 1 donkere gestalte en dat was Jur. Razinda zag ik niet. Ook niet in de bak. Ik begreep er niets van!

Dus ik Jur gepakt en Razinda geroepen en overal gekeken, maar geen Razinda. Ik dacht: ze zal toch niet naar de weg zijn gegaan? Maar dat kon ik me niet voorstellen.
Toen ik bijna met Jur bij stal was aangekomen kwam ze ineens uit een donker gedeelte achter de stal aangedraafd. Hoe ze daar nou weer terecht was gekomen??

Ik moest er wel om lachen!
