Ik en mijn paard hebben heel wat mee gemaakt. Ik ben er laatst er hard vanaf geknikkerd waardoor ik een maand heb moeten revalideren.

Ik heb een aardig pittig paardje, die dus wel van een spelletje houd. Ook is ze soms wat zenuwachtig, maar 't is een schat.

Mijn paard heeft ook een blessure en staat sinds 1,5 maand op een nieuwe stal waar ze het onzettend naar d'r zin heeft.
De stal is ongeveer 40 min. fietsen dus prima te doen.
Nu zit ik met een soort 'probleempje'.
Ik zit heel vaak te twijfelen of ik die dag wel naar me paard zou gaan. Dit ook omdat ik eerst nu alleen nog maar kan poetsen, en dan kan ik eigenlijk als het ware weer gaan.
Ook omdat ik zelf het nog wel een beetje spannend vind om helemaal alleen naar de mensen toe te gaan. 'T zijn eigenlijk harstikke aardig leuke amsterdamse mensen. Maar, toch vind ik het op 1 of ander manier gewoon best spannend ..
Soms denk ik bij mezelf; Man, je hebt vakantie. Ga je gewoon! Maar aan de andere kant denk ik dan: Ja, maar je ben een dag geleden ook al geweest..
Ben ik nou gek of ...


Heb je nog wat te doen