Sinds 2 weken zijn we echter weer aan de slag.Eigenlijk alleen in het weekend omdat Joshua mij dan zo goed helpt maar door de week oefen ik vaak het op en af stappen en soms stap ik een rondje als paps 'm vasthoud.
Vorige week was ik al heel tevreden, voor het eerst echt los gereden het stuur zat er wat op en ik kon zelf overgangen maken naar draf.echter Jos moest steeds in het midden staan anders ging Orbaldo ook steeds stil staan.
Echt een zweep achter de deur dus

Gister heb ik voor het eerst zelf een zweepje erbij gepakt en tada ook toen jos uit de bak was kon ik zelf rondkomen.Zelfs een inimini stukje gegalopeerd.Hij is echt onwijs braaf en zit ook zo lekker helemaal als je het hobbelpaard Lodewijk bent gewend

De aanleuning is nu al heel erg fijn gister ook ik heb gewoon 2 rondjes het gevoel gehad wat ik altijd nastreef bij lodewijk lukt dat soms al een hele lange zijde en bij deze gewoon 2 hele rondjes! Ik heb ooit eerder dat gevoel gehad op het paard van Janna hier op bokt die heb ik 10 min gereden en die gaf mij 10 min zo'n fijn gevoel alsof alles wat je denkt gewoon doorkomt bij het paard *zucht en zwijmel* gaat dus super!