NVZR

Moderators: C_arola, balance, Essie73, Firelight, Neonlight, Sica, Coby, NadjaNadja, Dyonne

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Klompie
Berichten: 41
Geregistreerd: 27-02-07

NVZR

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 24-05-09 14:20

Sinds een aantal weken volg ik een beetje de voortgang van de NVZR en ik moet zeggen dat
de NVZR (de Nederlandse Vereniging van Zadelmakers en Rijzadelspecialisten) eindelijk enige vorm begint te krijgen.
Uit betrouwbare bron heb ik vernomen dat er achter de schermen hard wordt gewerkt om de vereniging van de grond te krijgen.
Zo moet het in de toekomst de bedoeling gaan worden dat wij als consument kunnen zien wie een goed zadelmaker is en wie een wat minder goede zadelmaker is. En dat lijkt me beslist geen overbodige luxe.
Zo heb ik vorige week een zadel van een stalgenoot van mij gezien waar door een zadelmaker het zweetblad aan de onderzijde opnieuw was gestikt. Nu heb ik weinig ervaring met naald en draad, maar ik weet zeker dat ik dit netter had gekund. ;(
Ik verbaas me er dan ook over dat deze mensen zich zadelmaker mogen noemen. Maar je zadelmaker is een vrij beroep, dus iedereen mag zich zadelmaker noemen. %)
De site van de NVZR is inmiddels ook in de lucht, maar dit is nog wel ietwat beperkt. Hier mogen ze van mij best iets meer informatie op zetten. http://www.nvzr.nl

Groetjes.

Tanja

Berichten: 21539
Geregistreerd: 14-04-01
Woonplaats: Mantinge

Link naar dit bericht Geplaatst: 25-05-09 12:49

HAR is een onderdeel van de vraag maar raak fora. Het is dus de bedoeling hier een vraag te stellen.
Aangezien de vraag in dit topic ontbreekt en dit meer een mededeling is verplaats ik dit topic.
HAR-->PP

Klompie
Berichten: 41
Geregistreerd: 27-02-07

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 26-05-09 21:40

+:)+

Lotje02

Berichten: 4006
Geregistreerd: 14-11-05
Woonplaats: Tilburg

Link naar dit bericht Geplaatst: 27-05-09 08:58

Super! Ik ga binnenkort op zoek naar een zadel dus ben nu al op zoek naar een betrouwbare zadelmaker.
Een klein puntje: Swolgen ligt in Limburg en niet in Brabant.