Dag Nou dus mijn paard wil niet draven als ik er op zit dan gaat die achteruit lopen Ik longeer hem dan en dan doet die alles ik hen alles geprobeerd zonder zadel met zadel maar hij sil niet in draf of galop als ik er op zit Vorige week dee die het ook dan ging een andere pony er voor en die die het wel ? Zou ik sporen aan doen?
Als je al les hebt: Ligt het zadel wel goed? En sporen om hem maar vooruit te trappen is geen goed idee. Sporen zijn voor het verfijnen van de hulp, niet om je paard vooruit te trappen.
~ The comeback is always stronger than the setback ~
"drijven plus voorover zitten" - bij sommigen geldt dat dit de hulpen zijn voor achterwaarts. En is het dier hartstikke braaf (achterwaarts lopen is een zware oefening!).
Je paard loop kreupel na ijzers af te doen Loop stijf en scheef Heeft zeer En nu 3maand later denk je aan sporen ? Mischien gedacht dat je paard gewoon nog steeds pijn heeft ??
Ach.. paard heeft heel zn leven op ijzers gestaan, heeft een tijd op ijzers gestaan. Paard kan niet achterwaarts door pijn, nu doet hij het zelf. Er word een L parcours mee gesprongen maar TS krijgt het paard niet in draf, laat staan galop..