Benson: ZZL + 2 (cob, paarden)
Carlos
WTS Gryffindor
Z1 dressuur
Bing Z1 + 26 vanner paarden
Silas: Z1+16 (cob) paarden - Angelique
WTS Kanyana: Z1 + 11
Shadow: Z1 + 11(Grai) paarden
Myrthe: Z1 + 10 (Vanner) paarden (eindstand)
Rose: Z1+6 cob paarden-Dorine
DBV Boris: Z1 + 5 (Grai) paarden (wedstrijdstop)
Silas: Z1 + 3 (cob) paarden - Leonoor
Destiny- Girl Z1+ 2 (Cob Paarden ) (eindstand)
Gipsy ; Z1 + 1
Dunmore Lad: Z1 + 1
M2 dressuur
Pooh M2 + 8 ( cob)
Duncan : M2 + 8 (cob) paarden
Wizzard:M2 + 5 (cob) paarden
M1 dressuur
Nuadhu Nuage: M1+5 (cob) paarden
Megan van de Manchahoeve M1 +21(vanner) paarden.
Arwen-quenya M1+15 paarden
James: M1 + 8
Raven: M1 + 6
Murphy: M1+5 (vanner) paarden
Bonny M1+5 (Pony's cob)
Yinx: M1 + 3
Apache: M1 + 2
Lowara: M1+2 paarden( eindstand)
King: M1 + 2
Tom v/d Gadedijk M1+1
Lord Candy: M1 + 1 (grai) paarden
DBV Boris: M1+0 (Grai) paarden
L2 dressuur
Tinka: L2+11 (cob) paarden
Shadow: L2+10
Rockstar L2 + 6 (cob / pony)
Bram L2 + 6 (cob / pony)
Tinka L2+ 5 (cob paarden)
Kayleigh: L2 + 3
Cives Tuihanti's Dunla S. L2+1 (cob) paarden
Morrigan L2+ 0 paarden
L1 dressuur
Dr. Snuggles L1+15 Vanner paarden
Meaghan L1 + 9 Paarden
Keltic v/d Gadedijk L1 +8 (Vanner) Paarden
Ailin L1+
Fayette van de Veerte L1+6 (Grai) paarden
Jaron L1 + 6 (paarden)
Nathan L1+6 paarden
Niamh L1 + 4 (grai) paarden
Gillian Joe: L1 + 4 (grai) paarden
Troy: L1+4 paarden
Elke Welke Vlek L1 + 3 ( grai paarden)
Tirzah L1+2 paarden
Jack: L1+1
Diablo. L1+1 paarden
Beggars Row: L1 + 1 (cob) paarden
B dressuur
Gallyon van de Manchahoeve B + 12 (vanner, paarden)
Bronx B + 12
Jordy (grai) B + 11 Paarden
Nova Lee B + 10 bij de paarden
Bessy B + 7 (cob paarden)
Macho: B + 6
Shinzo B + 5 Paarden
Tinka's Sterre B+4 (paarden)
B impuls
Bart van de Wittekamp B+3
Leila van Melody Stables B+4 paarden
Tyron B+ 4
Wjerbo B + 3 Paarden
Sailermoon B +1 (cob) pony
Gipsy B + 1 Paarden
Sayla B+1'
Blizz +10 (cob) paarden
Springen
Bram L + 7 (Cob, pony's)
WTS Gryffindor: L+2
Bonny: L+1
Lowara: B+2
Wjerbo: DB + 3
Gillian Joe (grai): B
SGW
Bonny L SGW (cob,pony's)
Gillian Joe (Grai): B
Mennen
Jewel enkelspan SGMW klasse 2 + 17
dressuur Z + 6
Vaardigheid M + 4
Bonny Enkelspan dressuur
Bonny enkelspan mennen
Jewel en Blondie tweespan dressuur B + 1
SGMW (marathon) tweespan
Jewel en Blondie
klasse 2 + 17
Endurance
Ingrid met Beggars Row : 55 km uitgelopen (klasse 1), 5 winstpunten.
Marlon met Elvis van de Gadedijk: 298.5 km Klasse II +3 klasse 3 startgerechtigd
Marjolein met Jordy: Klasse 1 - 42 km - 6 winstpunten
FNRS
Bonny F12b (Pony's,cob, hoogste F punt bereikt)
Yinx F13A (cob) paarden
Celtic (Niene87) F6 + 1
Eefje F4
FNRS Vaardigheid & Caprilli
Celtic (Niene87) VA2 + 1
Western officieel
Blizz (van dapperdier): WRAN Level 1. 5e op NK trail 2011 Zilver op het NK L2 Trail 2012
Maximus (DH): Wran Level 5, 13 punten (1e in Pleasure, 1e in HMS, 3e in SAH)
Mabel ( van mabellean) L4 trail showmanship at halter barrel pleasure.
Voltige
Piebald: C
'bettepet': basis, volgend jaar
TREC
Mabellean:Mabel T2 nationaal T2 internationaal , Mentrec.
Beggars Row: T4 nationaal, T4 internationaal
Wjerbo: T2
Gillian Joe (grai):
__________________________________
Hier ook weekendje Leusden gehad.
Na een hele zooi winstpunten op de vrijdag en zaterdag in de B, toch maar spontaan besloten dat we maar naar het L1 moesten.
We hadden alleen nog nooit de proeven geoefend, dus Elke vond het af en toe wat vreemd dat lichtrijden/doorzitten whuhahaha!
Gelukkig kon ze al wel wijken omdat ze eerder nooit de goede galop pakte, en ik dat via het wijken trainde, dus hoppa, heleboel 7'ens voor dat onderdeel gelukkig
Uiteindelijk 197 en 192 punten behaald op ons debuut, dus stand staat gelijk op 3 winstpunten, brave merrie
Nu lekker verder trainen, maar de komende twee weken mag Elke heerlijk op de weide, buitenritjes en grondwerkdingen doen. Even de druk er weer af bij mijn sensibele tante.
Tinker Lowara; M1+2 eindstand, Tinker Arwen; M1+15 eindstand, Tinker Elke; M2+6/M1+11,Tinker Maeve L2+2 eindstand, Tinker Sansa te klein gebleven