willen jullie allebei een startkaart? Als de eigenaar graag wil dat je dat paard gaat uitbrengen vind ik dat zij de startkaart moet betalen, maar als jij zelf wil gaan starten moet jij hem betalen.
Eindelijk mijn eigen paard! Bantano (v. Santano) B+19 in 7 wedstrijden L1 + 11 (debuut 194 en 208) in 4 wedstrijden
Jij wilt wedstrijden gaan rijden, dus jij betaalt je eigen startkaart en zij de hare.
De fokker rijdt zelf niet. Als het paard uitgebracht is op wedstrijden stijgt de waarde. Dit is meer in het belang van de fokker dan van jou, dus dan is het reeel dat de fokker betaalt. Als de fokker aan zou geven dat het voor hem niet zo nodig hoeft is het reeel dat jij betaalt.
pff, wat zegt de fokker hier zelf van? ik zit een beetje met hetzelfde, hij betaald nu eigenlijk al alles, van dek tot les, hij wil straks zelfs nog een solarium aanschaffen want dat is wel handig voor na het rijden. Ik had zelf zoiets van ik hoef nu al niets te betalen, laat ik straks de startkaarten maar betalen, de benzine enzo betaal ik ook al niet....
Vandaag is morgen voorbij.... Als je veel doet, kan je veel doen Als je niks doet, doe je vaak niks Tijd om te leren/werken? Ban jezelf!
Gewoon het er even over hebben. Allebeii de helft lijkt mij ook reeel maar als de fokker alles wil betalen vind jij dat natuurlijk ook goed .
Benno: dressuur M+13, vaardigheid Z+14 en Sport-AA ☆ Deedee: dressuur M+24, vaardigheid M+0 en prestatie sport-A http://www.staldenci.nl *Als je haar voor je ogen waait, als je jas om je lichaam draait, als de wind langs wangen aait, weet dat ik je mis* - Acda en de Munnik
Ik ga helemaal met Dennis mee, gewoon vragen en als ze dan zegt dat ze het zelf betaald.. GOED natuurlijk.. Anders zou ik vragen of ze zou willen delen met de kosten.
Ik ga ook een paard uitbrengen. Ik rijd hem omdat de eigenaar daar wat aan heeft (dressuurmatig). Ik zei dat het wel leuk was om te starten. Zij was het er meer eens dat we maar is een kaart moesten aanvragen. Zij betaalt het.
Dressuurles t/m ZZ-licht in Amersfoort eo door Prix st George amazone