Ik voer mijn merrie nu al een tijdje Vitalbix Fibermix bij. Bij het op stal komen ligt er een halve emmer in haar voerbak. Maar nu twijfel ik om over te stappen naar Hartog grasmix. Misschien iemand met ervaring met beide?
Ik heb met beide ervaringen. Mijn voorkeur gaat uit naar de hartog grasmix. Wat is de reden dat je dit er bij wil geven? Hier werd het gegeven aan een oudje die geen tanden meer had.
Ik voer Fibermix omdat deze mooi zacht is en veel ruwe eiwitten bevat. Door dat hij mooi zacht is geeft hij geen irritatie aan de maag en slokdarm. Ik gooi er wel regelmatig wat lijnzaad olie overheen zodat het soms een ander smaakje heeft.
Edit: Ik zie dat de grasmix ook veel ruwe eiwitten bevat, maar nog relatief veel suiker. Voor de mensen die grasmix voeren: is het net zo zacht of is het meer zoals lucerne?