Wel hoor Lotte, die staat al een tijdje op Facebook
Driejarigen voor goedkeuring
Yellow des Légendes Celtiques 2011 Tinkerfarm Gentle Biscuit des Légendes Celtiques Sando's Bente
Vierjarigen voor goedkeuring
Gerwyn van de Bonte Hoeve 2010 C. ter Beek & P.van Koolbergen Hilko van de Bonte Hoeve Donna van de Bonte Hoeve
[*]
Volwassen voor goedkeuring
Bundle Of Joy 2005 Michaela Kvisová Rory Gaskin’s Horse (GC) Queenie ??
ITS Dr. Snuggles 2009 Britta van Kranen Rob Roy ITS Elise
Lord Farrell of the Owlish Fortress 2008 Gertrude Karel-Uilenburg Lord Kayne of the Owlish Fortress Lady Lynn of the Owlish Fortress
Meadows Conroy 2007 Reghem & Nisol Meadows Selwyn Meadows Pippin
Milky Way van de Gorterstraat 2009 Natascha Biest Collin van de Gorterstraat Meagen van de Gorterstraat
Sensei Itachi 2008 Bettina Wienert-Reepen Rick 0910330 Debby 0910323
Silver Mojo of the Owlish Fortress 2008 Pieter Karel Guv'nor (Gypsy Cob) Champ Filly (Gypsy Cob)
Winfield van 't Piepelveld 2006 Heidi Ghoos Kaylan 0406057 Jayne van 't Piepelveld
Sectie C (< 148) Premiekeuring
Billy van de Acht Zaligheden 2009 Marieke Maas
Jelani's Bowen 2007 Sandra Ekelmans - Keyzer Chakotay 0101245 Shayla Vegilin van Claerbergen
Laurenzo van de Bonte Laarhoeve 2004 Marina Grootenboer Mickey Boy Ramona 0403416
Monarch 2008 dhr. G. Vonder
Otis DE 2000 Reghem & Nisol
Owen 2008 Manuella Deckers Otis DE Feather 0810706
Shenco Blue 2007 J.M.M. Bissels Collin van de Gorterstraat Cheyenne 1010039
Toffee van de Langendijk 2009 C.J. Vergouwen
Sectie B (1.48 - 1.53) Premiekeuring
Djoser Nuage 2009 Chantal Oerlemans Djenges van Gipsy Spirit Maddox Nuage
Boris Sebastiaan van Tinkerstal Vlot 2009 Teunis Lunbbers Mickey Boy Bonette 0810550
Janesho Snorremans van Germania 2010 Sharon Nawijn Lexx van Tinkerstal Foubert Angel Snorremans van Germania
Stonewall Norbert 2005 Piet Lagaert Ballymore Star Stonewall Pearl
Ti Amo van de Acht Zaligheden 2008 Marieke Maas Maestro 0201370 Tara 2 - 0301510
Sectie A (> 1.54) Premiekeuring
Sir Ziggy Nikai 2006 Wendy Beumer Tossy Go-Go RieBar 0303087
Rijproef
Deaglàn Snorremans van Germania 2009 Jordy Vergucht Natwest 201210196 Aislinn 0910873
Toffee van de Langendijk 2009 C.J. Vergouwen
Show
Djoser Nuage 2009 Chantal Oerlemans Djenges van Gipsy Spirit Maddox Nuage
Jelani's Bowen 2007 Sandra Ekelmans - Keyzer Chakotay 0101245 Shayla Vegilin van Claerbergen
Janesho Snorremans van Germania 2010 Sharon Nawijn Lexx van Tinkerstal Foubert Angel Snorremans van Germania
Shenco Blue 2007 J.M.M. Bissels Collin van de Gorterstraat Cheyenne 1010039
(Shenco&Janesho stonden er nog niet bij op de show en ik heb Noedel eraf gehaald.)