Hoe te beginnen wimperstyliste!

Moderators: Giolli, Hanmar, Mjetterd, xingridx, Ladybird, ynskek, Dani, Polly

Antwoord op onderwerpPlaats een reactie
 
 

doemaar

Berichten: 1327
Geregistreerd: 08-05-10

Hoe te beginnen wimperstyliste!

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 02-11-16 15:04

Ik ben benieuwd of hier dames zijn die zelfstandig zijn begonnen als wimperstyliste, die mij misschien wat tips kunnen geven.

Ik werk inmiddels al wat jaren op kantoor. Maar wil nu uiteindelijk toch voor een hele andere uitdaging gaan. Het liefst op gebied van uiterlijke verzorging.

Aangezien ik zelf verslaafd ben aan wimper extensions lijkt het me ook leuk om deze zelf te gaan zetten :o .. Nu weet ik wel dat je eerst een cursus one by one techniek moet volgens en daarna met voldoende ervaring naar de Rushian volume.

Voor je echt zelf kunt beginnen ben je ongeveer een jaar verder, dus veel oefenen!

Nu wat vragen:
Bij wie raden jullie deze curses aan (ik zit midden van het land/Betuwe)
Hadden jullie gelijk een behandelstoel etc aangeschaft. Begrijp dat het anders lastig oefenen is.
Konden jullie op een gegeven moment fulltime aan de gang? En zijn de verdienste redelijk? Hoef geen bedragen maar benieuwd of je er leuk mee rond kunt komen.
Doen jullie er nog wat bij??

Ben benieuwd wat voor reacties ik hier op krijg :)


doemaar

Berichten: 1327
Geregistreerd: 08-05-10

Re: Hoe te beginnen wimperstyliste!

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 02-11-16 15:32

Had ik ook een beetje op gerekend plan was om het als bijverdienste eerst te gaan doen. Daarna eventueel uitbreiden met wenbrouwen, haar extensions etc

Antwoord op onderwerpPlaats een reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 11 bezoekers