Ik heb een zwangere voedster opgevangen, zondag heeft ze 8 jongen gehad. Ze zit binnen en had niet echt een nest gemaakt, misschien 1 pluk vacht die erbij lag. Wel vrij veel stress gehad ook in de week voor de bevalling en daarvoor ook slechte omstandigheden bij de plek waar ze weggehaald is.
Gisteren lagen de jongen er goed bij en waren nog warm. Vandaag was er 1 jong het nest uit gekropen, toen ik die terug legde merkte ik dat ze allemaal koud aanvoelde en was er 1 dood. De dode eruit gehaald. Nu, een paar uur later, is de rest nog steeds niet warm.
Ik vind het heel lastig wat te doen. Als ik er teveel aan zit is er kans dat de voedster ze in de steek laat. Maar zo koud is de kans dat ze het overleven ook klein lijkt me. Wat is Bokts
advies?
Voedster is overigens heel lief, laat zich lekker aaien en lijkt al goed op haar gemak. Nestje is dus níét bewust gefokt, daar ben ik geen voorstander van. Maar nu deze er toch zijn wil ik ze graag laten overleven.
