Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
Nessie schreef:Bedankt voor jullie antwoorden!
Ik plan nu om een paar uur van te voren aanwezig te zijn om te kijken hoe alles gaat. Ik heb geen ringtraining, ik oefen wel. Ik heb ‘onderling’ wel iets van ervaring (2x op een fun dag met de hond van mijn moeder, met officiële keurmeester), dus enigszins een idee wat er wordt verwacht en oefen met haar aan het showlijntje en met het netjes staan. Verder ga ik er dus qua verwachting blanco in, ik wil vooral zien of het iets is dat ik voort wil zetten.
Het is een miniatuur Bull Terriër teefje van bijna 5 maanden, we doen mee aan de miniatuur minor puppy klasse van het internationale Bull Terriër weekend.
Nessie schreef:Bedankt voor nog meer tips! Ik zal inderdaad wel gesprekken aangaan met mensen daar, maar ik ben qua paardensport ook wat arrogantie gewend. Wij gaan gewoon plezier maken en een nieuwe ervaring op doen! En ik ben me er door de fun shows ook wel van bewust dat ze vaak ook een voorkeur hebben voor een stuk zwaarder type met erg veel bolling in de neus. Terwijl die van mijn moeder en mij meer het ouderwetse type zonder een zeer rond hoofd zijn, meer ons type.
Hier is ze, haar pootjes staan gewoon correct alleen een staande foto maken in m’n eentje van deze druktemaker is wat lastig. Ze heeft net een groeispurt de hoogte in gehad.
[ Afbeelding ]
En er zullen vast wel vriendelijke en gezellige mensen tussen zitten.

Leuke eerste ervaring!! En wauw wat een prachtig rozet.
Maar ze krijgt wel altijd een kauwbot wat heel goed werkt
wie weet wanneer de catalogus online staat? Ivm eigen bedrijf ben ik echt aan het wachten op tijden omdat klanten ook nog komen die dag, niet handig Kabayo schreef:Dankje voor de antwoorden! Leuk om alles te lezen. Het wordt hier inderdaad ook bijgehouden maar vroeg mij af of jullie daar extra aandacht aan besteden op de show oid. Want heel eerlijk, tandenpoetsen doe ik nietMaar ze krijgt wel altijd een kauwbot wat heel goed werkt
Wow wat een werk Esplendido! Dan ben je na een dag ook kapot denk ik? Het is wel een prachtig ras
Wat leuk hier veel met een ridgeback. Kennis van ons doet ook altijd actief mee met shows met haar ridgeback (verwenderij heet de kennel)
Kiko en kiwiwitje is het toegestaan babyolie/doek. Als paarden bijvoorbeeld te veel op hebben kunnen ze geweigerd worden in de ring. Ik zal het in ieder geval mee nemen!
Rockey dankje voor het antwoord! Lijkt mij wel gaaf zo’n rozet!
Wellicht treffen we nog wel wat bokkers in Leeuwardenwie weet wanneer de catalogus online staat? Ivm eigen bedrijf ben ik echt aan het wachten op tijden omdat klanten ook nog komen die dag, niet handig