Moderators: xingridx, Firelight, Muiz, Essie73, NadjaNadja
moonsparkle schreef:Wanneer wil je gaan? Ik vond Zwitserland echt prachtig en volgens mij nog wel te doen met ov.
Karin schreef:moonsparkle schreef:Wanneer wil je gaan? Ik vond Zwitserland echt prachtig en volgens mij nog wel te doen met ov.
Dat heb ik toevallig begin deze maand gedaan, met de Nightjet van Utrecht naar Zürich en terug. De prijs van de treinreis valt erg mee (het is ook meteen een overnachting), maar Zwitserland zelf is niet echt budgetvriendelijkal kun je het natuurlijk zo duur of goedkoop maken als je zelf wilt
Ik kan iig Luxemburg aanraden. Vorige zomer ben ik veel in Duitsland geweest. Heidelberg vond ik erg mooi. Ik ben toen in diezelfde week ook in Frankfurt en Aschaffenburg geweest. Drie heel verschillende steden en je bent daar ook zo buiten de stad.
miereneter schreef:Alleen met de wensen van de TS niet heel budgetvriendelijk.Engeland! Je bent er zo en ik heb alleen maar goede ervaringen. Heel gevarieerd, je kunt bijvoorbeeld. kiezen of je lieflijke kust, kliffenkust, zacht glooiende heuvels of wat ruigere heuvels wilt. Met bus of trein naar Zuid-Engeland, of met de boot van IJmuiden naar Newcastle in het Noorden.
Ik ga wel eens in mijn eentje naar een stad, Madrid is favoriet. Geweldige stad om in rond te banjeren, briljante musea, leuke omgeving. Maar met de bus of trein is dat een lange rit.
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 6 bezoekers